Bolu'da kamp yapan Gaziantep FK baskani Cevdet, fiyat oranlarindan yeni sezon çok iyi oyuncu transferleri yapamadiklarini belirterek, "Bu kadar yüksek bir hedefimiz yok. Çünkü tüm takimlar dolar ve euro kuruyla korkunç bir durumda > 고객문의

본문 바로가기


고객문의
고객문의
  •  HOME
  •  > 
  • 고객문의
  •  > 
  • 고객문의
고객문의

Bolu'da kamp yapan Gaziantep FK baskani Cevdet, fiyat oranlarindan yen…

페이지 정보

작성자 Shad 작성일22-07-11 01:21 조회7,715회 댓글0건

본문

Bolu'da kamp yapan Gaziantep FK baskani Cevdet, fiyat oranlarindan yilda çok iyi oyuncu transferleri yapamadiklarini belirterek, "Bu kadar yüksek bir hedefimiz yok. Çünkü tüm takimlar dolar ve euro kuruyla zor bir durumda. "
Geçen yil Süper Lig'de ilk sezonunu yasandigini Ilan, Öksüz, "Bence iyi bir performans sergiledim gerçi bu kulübüm ve menajerim kulübüm faydasini en iyi karari kim verecek.

"BIR ÇOK IYI HATAYSPOR IZLEYECEGIZ"

Deniz seviyesinden 3 bin 176 metre yükseklikteki Palandöken Dagi'nin etegindeki Ince hava Kamp Merkezi'nde ilk etap kampina baslayan Hatayspor, güçleniyor. Geçen 12ay takima katilan ve beklentilerin ötesinde bir performans sergileyen 26 yasindaki savunma Burak Öksüz, açikladi birlikte hedeflerinin önceki yil göstermek daha iyi Hatayspor ve için ligi zirvede bitirmek. Vurgulamak vurgu yapmak olmasi iyi ki adindan belirtilmistir birçok Bunun kendisini motive ettigini belirten Öksüz, "Fakat ben saha disi heyecanli degilim. Menajerim ve kulübüm ilgileniyor
Eski Besiktasli futbolcu Dusko Tosic harika esi Jelena Karleusa 14 yillik evliliklerini sonlandirdi. NTV'nin haberine göre, "Maalesef Duskoyla artik öngörülebilir gelecekte bir aile olarak yasiyor.
Trabzon'da sanatin farkli dallari ile ilgilenen Icracilar.

Tarim ve Orman Bakanligi'na bagli onikinci Doga Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlügü ve Tilsim Uluslararasi Sanat Dernegi için Maçka ilçe "Doga Turizmi Faaliyetleri".

Etkinligin kapsam içinde, yirmi sanatçi, ebru, fotograf, çini, , üç boyutlu sekillendirme, baski, keçe, filografi ve resim parlakligi birlikte gelip bölgeyi gezdi.

Altindere Vadisi Ülke Çapinda Park'ta insa edilen teraslar hakkinda bilgili sanatçilar Bölüm'den Yönetici Akif Ümuzer ve team bir çalistay düzenledi.
Kisa sürenin bir deneyen yildiz oyuncu, 76da Muhammed Gümüskaya'dan ayrildi.

Fenerbahçe'nin 27 yasindaki futbolcusu Mert Hakan Yandas yaralandi.

Milli oyuncu, MR ile Istanbul'a teslim edildi ve sirt kasinda agri hissettigi için tedavisine devam etti.

Fenerbahçe Sirp temsilci Partizan bu aksam ile dostluk maçi oynayabilir.

Graz'daki Mercury Arena'da oynanacak maç 19.30'da baslayacak ve TRT Spor'dan aktarilacak.

If you have almost any inquiries with regards to wherever in addition to the way to make use of matbet canlı maç seyret, you possibly can call us at the page.

사업자등록번호 : 160-01-00478 | E-mail : jieunychoi@gmail.com
주소 : 경상남도 김해시 김해대로 2352, D233, D234호(부원동, 아이스퀘어몰) | Tel : 055-326-5353 | Mobile : 010-6632-2777
COPYRIGHT(C) 2016. ALL RIGHTS RESERVED.